Lewe menu

Humor»

Rating: 3,5 Reviews count: 53

W niebie....

Spotyka sie dwoch kumpli wedkarzy przy bramie Sw.Piotra i pyta jeden drugiego:
"Hej stary co Ty tu robisz? "
"Oj to skomplikowana sytuacja"-odpowiada pierwszy.
"Opowiadaj"-nalega kumpel.
"Wyobraz sobie , siedze nad rzeka mocze kije , a tu sasiad dzwoni mi na komorke , ze moja zona z jakims frajerem sobie chwile umila. No wiec rzucilem wedki pedze do domu , a w domu lad i porzadek, zadnego fagasa.
Zagladam do sypialni-nic, do lazienki -nic, w kuchni zona obiad gotuje, na strychu-nic, w piwnicy-nic...odetchnalem z ulga ze sasiad zrobil mi kawal...serduszko nie wytrzymalo i jak widzisz jestem tu. ALE CO TY ROBISZ???"
"Oj szkoda ze nie zagladnales do zamrazarki to bysmy oboje to przezyli" (?)

W niebie....
 • Currently 3,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (53 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Na portalu Wielkie Halo

Bunt, czyli o wpadce, ale rymadłem

more...

Bunt
 • Currently 4,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (3 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Reklama/Reportaż 

Reportaż

Ilość wyświetleń: 28147 
Komentarzy: 0 
ID: 6397 
Węzeł: 5745 

Poprzez tą formę reklamy możecie Państwo sprawić by oglądający zapragnął skorzystać z proponowanych przez Was usług bądź produktów. Może to być wyprawa na ryby, demonstracja sprzętu, zaprezentowanie łowiska, atrakcji hotelowych, itp.

Na reportaż składają się: artykuły, zdjęcia, filmów w polączeniu z reklamą banerową, stanowiącą wprowadzenie do reportażu. Szczegóły i forma zostanie dokładnie ustalona po przesłaniu nam wstępnego zamówienia.

To mnie interesuje

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości


Reklamy KrokusPozycjonowanieKominiarki strażackieDarmowy ERP i CRM - OpenERP - obecnie nazywany OdooPozycjonowanie stron WWWForum wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).