Lewe menu

Filtry

Humor»

Rating: 3,5 Reviews count: 57

Rekin

Wędkarz wybrał się na ryby, nad morze.
Gdy wypłynął łodzią w morze, z wody wynurzył się rekin.
Rekin pyta się:
- Na rybki?
- Na grzyby, jak Boga kocham, że na grzyby!

Rekin
 • Currently 3,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (57 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić!

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (46 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Archiwa/Zdjęcia archiwalne 

Zdjęcia archiwalne

Olbrzymia część fotograficznych zasobów naszego serwera nie została przeniesiona do nowej galerii. Można ją znaleźć pod adresem http://archiwum.rybieoko.pl. W tym katalogu znajdziesz tylko kilkadziesiąt przypadkowo wybranych w danym momencie.

Trzech najlepszych w podlodowych mistrzostwach Koła Ostrowiec MiastosłonecznieNad jez.SzarczMinesota 2004Ale jamaCzebaczek amurskiBoczuś drawski a właściwie to boczuś kalickieskimo4Adrian i szczupak z WARTYPOZZISJagodneOrzeł bielik nad Jeziorwem SzarczBoloTajemnice EchosondyZłowił też pstrążka 29 cmLinda ewangelistaWyprawa na szczupakiPorajPstrążekRzeka Helgean ( pld Szwecja)moje zdjęcia z nad wodyPierwszy boleńsum130cmPilica10Kaniula nebulizatora- co to? tu jest odpowiedźMarek i Sławek nad Sanem w PostołowieSzwecja 2003mój pierwszy karp...Ostatnie przygotowaniaSpiderEdward(Ostrowiak) i TołpygaWislany Sandaczrw21bBystrzyca01Tama na Wiórach(czyt. minus 12-13) ale przytyłemSzwecjaRybka:)WISŁA ŚMIAŁA W GDAŃSKUDrugim OkiemNagrodagołąbpokrakaNarew i sandaczSzczupaczek z j. SychowskiegoOJ BY SIĘ SKUBNEŁOLutowy lipeńkarpiekarp 27kgŚmieci i wędkaTwierdza.Na jednym z moich ulubionych leśnych odcinkówPełnia muszkarskiego szczęściaSmutny koniecJezioro Glinki.łowisko specjalnewysoka wodaTanewTaki sobie okonekzalew brzuski byczynaDługi szczupakLInek z Topiła

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Fundusz ETF - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).