Left menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 6

Mulat

Do restauracji wchodzi 3 facetów, dwóch murzynów i mulat, siadają przy stoliku, podchodzi do nich kelner i zwracając się do mulata pyta:
- czym mogę służyć najjaśniejszy panie?

Mulat
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

limeryk z leszczem

pewien leszcz co mieszka w zalewie
zdziwiony jest faktem bo nie wie
że gdy wędkarz patrzy z przekąsem
i się dziwnie uśmiecha pod wąsem
to otwiera słój z leszczem w zalewie

limeryk z leszczem
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,5/5 (14)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Archiwa/Zdjęcia archiwalne 

Zdjęcia archiwalne

Olbrzymia część fotograficznych zasobów naszego serwera nie została przeniesiona do nowej galerii. Można ją znaleźć pod adresem http://archiwum.rybieoko.pl. W tym katalogu znajdziesz tylko kilkadziesiąt przypadkowo wybranych w danym momencie.

wislokmmp2pstrąg olbrzymPowrót do domuLipy z Nysy ŁużyckiejW porannych mgłachGdzie te dobre czasy ?tynieckoszmar wedkarski, horror !Urlop w SzwecjiKarpikiKardynały z SanuPstrągi z Rawki (inaczej)Ala-kijankiPisa (Wincenta)Miał być karp...ZmierzchMołstowa w kwietniuNa pewno nie uwierzycie ale to nieważne......Uzbrojenie "po zęby"LUTOWY PROSIACZEKeskimo12Wiślane brzanyKobra z naszych lasówGdzie jest Nemomoje foto2.jpgKrzak w wodzie5patrycia ze smoczkiemMajowy lin z kwiatkami!Pstrag walczyl jak Lew ;)Pozdrowienia z wakacjiJedyny tego dniaTen był szybkiKrajobrazDywany Św MikołajaTĘCZAK 6,7KG(wypuszczony)Urlop w SzwecjiWieczór nad wodą.SzczupakMinesota 2004Morskie okoMajowy lin z kwiatkami!dwa w jednymkarpPstrągRządzaW oczekiwaniu na taaaką rybe...Szczupak10Leśne JezioroNad_ pilicą_01NINOSzczupak 1m - 10kg,,Brązowy" szczupak z Hajkiwysoka wodaSandaczSumy, krajobrazGratulacje dla córki TomkaklusownikPijawkaI Puchar St.Croix i Rybiego Okaświętokrzyskie pstrągiGąsienica

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).