Lewe menu

Filtry

Humor»

Rating: 4,5 Reviews count: 16

Niedźwiedź i zając.

Jedzie niedźwiedź na motorze, spotyka zająca.
- Chodź, zając, przewiozę Cię.
Jadą po lesie, 120,130,140…
- No, jak zając, posikałeś się już ze strachu? – Pyta przez ramię niedźwiedź.
- Noo.
- No, to wracamy.
Na drugi dzień, zając przyjeżdża motorem do niedźwiedzia.
- Chodź misiek, dzisiaj ja Ciebie przewiozę.
Znowu jadą tą samą drogą, 130,140, 150…
- Jak misiek, posikałeś się już?
- Taak!
- No, to teraz się pos…, bo nie sięgam do hamulca!!!

Niedźwiedź i zając.
 • Currently 4,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (16 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić!

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (46 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Paragrafy/Karta Wędkarska przez Internet - jak to zrobić... To możliwe... 

Karta Wędkarska przez Internet - jak to zrobić... To możliwe...

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 49437 
Komentarzy: 1 
ID: 50269 
Węzeł: 29989 

Ostatnio natknąłem się na jakiś artykuł w Internecie na temat możliwości zrobienia Karty Wędkarskiej przez Internet. Postanowiłem to sprawdzić i zagłębić się bardziej w taki sposób egzaminu. Zacząłem od tego, że znalazłem osobę, która wpadła na taki sposób i do tego postanowiłem zainwestować 5zł i uniknąłem opłaty 25zł manipulacyjnej jako, że nie mam ukończonych 18 lat.

Napisałem odpowiedniego maila z prośbą o pytania egzaminacyjne. Po kilku godzinach (około 5) dostałem odpowiedź w formie maila z załącznikiem, w którym były pytania, dokładnie 10. Nie będę ich teraz przytaczał. W każdym bądź razie były takie jak na normalnym egzaminie tylko, że więcej. Po odpowiedzeniu na nie i odesłaniu dostałem odpowiedź, że zdałem i że muszę przesłać 5zł na podane konto. Tak też zrobiłem. Po 2 dniach priorytetem dostałem list do skrzynki, w którym było zaświadczenie o zdanym egzaminie. Poszedłem do starostwa i co się okazuje. Otuż takowe zaświadczenie jest jak najbardziej ważne i mogę za jego pomocą wyrobić kartę. Ale na tym nie zakończyłem swojego śledztwa. Powędrowałem do koła PZW w Świdnicy (bo tu jest najbliższe) i zapytałem czy gdy zdawałem egzamin w innym kole to czy mogę uzyskać legitymację wędkarską i opłacić i łowić. Oczywiście! W kartotece tylko muszą napisać (albo nie muszą tylko chcą), że zdawał egzamin w innym mieście. Wszystko można załatwić i normalnie mieć kartę zdając egzamin przez Internet.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
Dariusz Żbikowski

Wszystko pięknie. Fajnie, że to już możliwe. Co najwyżej mam wątpliwości co do trybu egzaminowania. To nie jest chyba zbyt trudne zdać w taki sposób jeśli możemy posługiwać się dowolną sciągą?

Twój opis byłby może nieco bardziej przydatny innym gdybyś podał choć jeden konkretny link z którego skorzystałeś wyrabiając kartę!

Początek

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki i metki odzieżowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).