Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 1,5 Ilość ocen: 3

Kierowca

- Powinienem zwolnić swojego kierowcę, mówi minister do żony.
- Jeździ jak wariat, już piąty raz ledwo uszedłem z życiem...
- Daj mu jeszcze jedną szansę!

Kierowca
 • Obecnie 1,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

A miałem jechać na nockę.

Diablo jest mistrzem. Diablo jest wielki.
W górę kieliszki, szampan bąbelki.
Co za technika, jaka finezja,
Krzyśka potyczki sama poezja.

Taniec na nogach, sierpy,uniki,
zachwyca speców, zero krytyki.
Końcowy gong i ręce w górę.
Diablo zwycięża. Diablo jest królem.

Diabli z zasiadką, diabli z rybami,
Diablo championem, Diabla się chwali.
Puściły nerwy już się skończyło.
Zaraz chwileczkę, to mi się śniło?

Mamy mistrza czy nie?
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (19)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Rybie Oko/Artykuły/Patenty i pomysły/Bagażnik na wędkę 

Bagażnik na wędkę

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4934 
Komentarzy: 0 
ID: 36697 
Węzeł: 21556 

Są bagażniki na rowery, na narty - są też i "bagażniki" na wędki. Zapytacie, po co?

Przecież dostępne są wędki tzw. wieloskłady, które po złożeniu można prawie ucisnąć w kieszeni. Nie ma problemów ze zdobyciem praktycznych i estetycznych tub, zabezpieczających nasze kochane kijki przed złym lichem, który tylko czyha, żeby je złamać. Zgodzę się z Wami - na czas dłuższego transportu "bagażnik", jaki chcę Wam pokazać, będzie rzeczywiście nieprzydatny. Jednak wyobraźmy sobie taką oto sytuację. Jesteśmy nad wodą. Jak zwykło bywać, w naszym życiu, mamy niewiele czasu na wędkowanie. Mamy już rozłożony sprzęt. Do wędki zamocowaliśmy kołowrotek, sznur/żyłka jest już przeciągnięta przez przelotki. Do przypony przywiązaliśmy swoje najlepsze przynęty i ... zapada decyzja, że trzeba samochodem przejechać w inną część łowiska. Wtedy zaczyna się heca. Co zrobić? Jedni mozolnie rozbierają zestaw na "części pierwsze" i umieszczają swoją wędkę w pokrowcu i tubie. Drudzy, którzy nie złamali jeszcze w ten sposób wędki, rozkładają ja i "luzem" kładą na siedzeniu. Kolejni uchylają szybę lub szyberdach i wystawiają przezeń koniec wędki, która sterczy pionowo do góry - dobre rozwiązanie, do pierwszego spotkania z nisko rosnącymi gałęziami. Jeszcze inni, mają tak duże samochody, albo tak krótkie wędki, że mogą je w całości włożyć do środka - tych mój artykuł nie zainteresuje. Okazuje się, że jest jeszcze jedno rozwiązanie. Miałem okazję podpatrzeć je u naszych północnych sąsiadów. Z pomocą przychodzi nam... magnes. Tak, ten sam, który w dzieciństwie posądzaliśmy o czary. Do magnesu przyczepiamy uchwyt w który będzie można gumką, lub innym nie mniej praktycznym wynalazkiem, przymocować wędkę. Nasz "bagażnik" składał się będzie z dwóch "nóżek". Jedną przytwierdzamy do maski samochodu, drugą umieszczamy na dachu bolida, tuż nad szybą. Tak zamontowane wędki mogą co najwyżej trochę utrudniać widoczność naszemu pasażerowi, ale to już jego problem. My zaś, nie musimy tracić bezcennego czasu na, składanie i rozkładanie wędki.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Tygodnik Wędkarski - pierwszy, bezpłatny, internetowy Tygodnik Wędkarski wydawany przez wydawcę: Krokus Sp. z o.o, adresowany do wszystkich zainteresowanych tym hobby. Pierwsze wydanie ukazało się już w roku 1999.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).