Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 19

Niezła reklama.....

Tak tez można zareklamować różne produkty.....
http://producten.hema.nl/

Niezła reklama.....
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,8/5 (19)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

do RO-boty

Myślę, że na spoko,
Przemyślicie wszystko,
I zrobicie po ludzku,
Te Rybie Oczysko.
Brak dostępu serwera,
Oraz inne sprawki,
Wymuszą na redakcji,
Istotne poprawki.
Wiem, że macie problemy,
Lecz kto w życiu ich nie ma,
Więc zakasać rękawy,
Tłumaczenie to ściema.
czapek.

do RO-boty
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (30)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Reportaże/KLUB SPINNINGOWY "SUM" - THE BEST! 

KLUB SPINNINGOWY "SUM" - THE BEST!

Rating: 0 
Rating count: 0 
 View count: 3695 
Comments count: 0 
ID: 73092 
Node: 50230 
Zbigniew Kutyła

Co mogę napisać? Ostrowiec Św, a szczególnie klub wymieniony w tytule zrobili dobrą robotę. Zresztą, przeczytajcie.

5 września odbyły się XI Spinningowe Mistrzostwa seniorów Okręgu Kieleckiego. Miejsce ich rozgrywania to Zawichost. Startowały trzyosobowe reprezentacje Kół. Odbyły się w dwóch czterogodzinnych turach i trzech sektorach: A, B i C. Odpowiednio. Prawy brzeg rzeki, lewy brzeg rzeki od promu w dół i od promu w górę rzeki. Gatunki jakie można było łowić, to: boleń, sandacz, okoń, sum, kleń, szczupak, jaź, brzana i wzdręga. Oczywiście byli reprezentanci naszego miasta. Koło Ostrowiec Miasto (Zbigniew Bednarczyk, Stefan Sałkowski i Artur Saracyn) i Koło Ostrowiec Huta (Maciej Miernik, Artur Grajcar i Mirosław Czuba) .

Odwiedziłem siedzibę Klubu „SUM” i zasięgnąłem informacji u źródła... ,czyli u Zbyszka Bednarczyka, uczestnika tych zawodów, oraz reprezentanta w/w Klubu i aktualnego Mistrza Koła Ostrowiec Miasto w dyscyplinie spinningowej.

Pierwsze pytanie, wiadomo. Jak poszło?
- Zdobyliśmy chyba wszystko, co było można. Ale po kolei. Drużynowym Mistrzem Okręgu zostało Koło Ostrowiec Huta, a na drugim miejscu uplasował się oczywiście nasz drugi zespół, Ostrowiec Miasto. Indywidualnie zwyciężył Artur Grajcar.
... Zbychu, znalazłeś się na 6 miejscu. Dobrze to, czy źle? Jak polosowałeś?
- No, nie najlepiej. Niestety, w moim sektorze łowiono sporo ryb i trzeba się było nieźle namęczyć, aby być w czubie. W innym, można było być wysoko jedną, dwoma sztukami. Miałem też problem, gdyż złamała mi się wędka, a ja niestety byłem daleko od samochodu. Zmuszony zostałem do łowienie na, jak to nazwali „ kija od szczotki”, ale i ten sposób okazał się rewelacyjny. Wiara czyni cuda.
... Ten rok to trochę innowacji. Na czym one polegały?...
- Po pierwsze: Jedno Koło mogło wystawić tylko jeden zespół, a nie jak to było dotychczas, kilka. Po drugie: Każdy z zawodników dostał karteczki, na których miał potwierdzać, przez innego startującego, złowione ryby. Trochę to namieszało, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jako, że były trzy sektory, nie mógł potwierdzić tego zawodnik z mojej drużyny. Delikatniej mówiąc, było uczciwiej.
... Nie mogę, nie spytać o startujących wędkarzy z Twojego Klubu Spinningowego „SUM” Reprezentowaliście przecież jego barwy. Jak wypadliście? ...
- Chyba lepiej już nie można było. Na pierwszą ósemkę zawodów, pięciu było z SUM-a. Świadczy to o naszym przygotowaniu, nie tylko merytorycznym. Klasą dla siebie był Artur Grajcar, który bezapelacyjnie wygrał swoje sektory i z dwoma 1-kami zajął pierwsze miejsce. Również wysoko, bo trzeci był Maciek Miernik. Mimo, że ryb złowił więcej od drugiego zawodnika zawodów, zajął trzecie miejsce. Liczy się sektor, czyli również dobre losowanie. Kolejny, 4-ty był Mirek Czuba, ja 6-ty, Artur Saracyn był 8-my. Niestety Stefek Sałkowski, mimo wygranej pierwszej tury zajął dalsze miejsce. Wiadomo, jest to sport i nie ma w nim pewniaków.
... Co, więc mogę dodać? Chyba tylko złożyć gratulacje i życzyć udanych występów na Mistrzostwach Polski w Grudziądzu. Wiem, że jadą na nie: Maciej Miernik, Artur Grajcar i Mirosław Czuba, czyli zawodnicy Klubu Spinningowego „SUM” Ekipa, co tu mówić dobra. Jednak są to zawody trzydniowe i oprócz umiejętności i szczęścia w losowaniu potrzebna jest też niesamowita kondycja. Powodzenia...
- Myślę, że nasi zawodnicy postarają się powalczyć o jak najlepsze miejsca. Jak wspomniałeś, są one również próbą wytrzymałościową, gdyż nie każdy potrafi przez trzy dni przemierzać dziesiątki kilometrów w poszukiwaniu ryb, a to podstawa sukcesu. Zapraszam do siedziby Klubu po w/w zawodach i dzięki za zainteresowanie tym rodzajem wędkarstwa. Jak widać Ostrowiec nie tylko spławikiem stoi.

Reviews and comments

Standard view   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).