Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 1 Ilość ocen: 1

Z pamiętnika żołnierza

Poniedziałek
Idziemy na ćwiczenia. Spotkaliśmy dziewczynę, to ją w krzaki! To był dobry dzień...
Wtorek
Idziemy na ćwiczenia. Spotkaliśmy chłopaka, to go w krzaki! To był dobry dzień...
Środa
Dostałem przepustkę (woow!!!), idę na piwo. Spotkali mnie żołnierze idący na ćwiczenia. To był zły dzień...

Z pamiętnika żołnierza
 • Obecnie 1 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Chciałbym

Słoneczna kula

Chciałbym wiele, mam malutko, mógłbym wiele, nic nie mogę.

Maj. Ciepło i jasno, soczyście, zielono, pięknie. Woda duża, przejrzysta i pachnąca. W wodzie zczupaki. Silne, zielone i cudnie cętkowane. Zrzucam szybko ubranie i zanurzam rozgrzane członki w chłodnej rzece. Dostrzegam największego z drapieżców i zbliżam się do niego. Po chwili płyniemy razem. Woda faluje, kolory rozmywają się. Na dnie kamienie i korzenie, promienne błyski migocą znad powierzchni. Ależ mi dobrze, bajecznie... Mógłbym tak płynąć, płynąć i płynąć...
A jutro pierwszy dzień pracy :-).

Chciałbym
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Rybie Oko/Artykuły/Reportaże/Targi Łowy i Połowy 

Zabrzańskie targi "Łowy i Połowy " i 'Skok Adrenaliny"

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 4335 
Komentarzy: 1 
ID: 95708 
Węzeł: 71061 

W dniach 29 02 do 02 03 odbyły sie wędkarsko - myśliwsko - surviwalowe targi w Zabrzańskiej hali MOSiR. Dla tych, którzy nie mieli okazji odwiedzić wystawy przesyłam kilka fotek.

Ogólnie można uznać targi za udane. Pomimo wyjatkowo niesympatycznej pogody i dosyć wysokiej ceny za bilet wstępu (20zł), zwiedzający przybyli licznie zachęceni możliwością dokonania zakupów po okazyjnych cenach. Najliczniej i najpełniej wystąpili karpiarze ale reprezentowani byli także producenci przynęt i akcesoriów wedkarskich, "odzieżowcy", militaryści, surviwalowcy, myśliwi i dystrybutorzy znanych marek. Z ciekawostek powiem, że na stanowisku koszalińskiej firmy CATfish wyłącznego dystrybutora marki TUBERTINI, rad udzielał sam Glauco Tubertini - właściciel marki, syn sławnego Gabrielle. Impreza była wyjątkową ale całkiem udaną mieszanką wszystkiego i wszystkich, którzy szukaja w życiu czgoś więcej niż tylko wrażeń z siedzenia przed telewizorem. Było fajnie i kolorowo! Zachęcam do udziału w przyszłorocznej edycji.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
Mateusz Sławiński

Dlaczego zawsze wszystko tak daleko ode mnie? Chyba zrobię ze swojej wioski stolicę i zobaczycie .

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki i metki odzieżowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).