Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 27

Pan i rybka

Podchmielony facet wraca do domu. Po cichutku wchodzi do sypialni. Niechcący strąca akwarium ze złotą rybką.
Akwarium ląduje na podłodze. Biedna rybka rozpaczliwie zamyka i otwiera pyszczek.
Wkurzony facet:
- Coooo! ... na pana mordę drzesz?!

Pan i rybka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (27)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Propaganda sukcesu

W obiecanki wierzyć każe

więcej...

Propaganda sukcesu
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Bez tytułu

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 2133 
Komentarzy: 0 
ID: 70343 
Węzeł: 47773 

Piszę ten artykuł poniważ chce sie podzielic z Wami swoimi opiniami.

Bardzo nie lubie jak jakis wedkarz płacze mi ze w wodach polskich nie ma ryb. Ma racje. Ale jeśli się go zapyta dlaczego ryb jest tak mało, co odpowie? To co każdy: bo kłusownicy, za mało kontroli. I znowu ma racje. Ale zostało jeszczo jedno pytanie co on robi żeby ryb było wiecej. Zacznie opowiadać jakieś głupoty z których itak wynika że poprostu nic!! A my wędkarze morzemy tyle zdziałać. W tym artykule chciłbym podsunąc wam kilka propozycji.

A oto pierwsza: wypuszczanie złowionych ryb. Ale nie takie że ktoś wypuści ledwo wymiarową rybkę. Wierzcie są tacy ludzie (znam kilku) którzy złowią np. szczupaka 90cm i co wtedy robią to co u nich normalne: zdjęcie, całus dla rybki i do wody. I tak według mnie powino wyglądać wędkarstwo.

Trafnie to określił pewien redaktor z niepamietam już jakiej gazety ale to zdanie zapamnietam chyba na zawsze : " wędkarstwo polega na przechytrzeniu przeciwnika a nie jego unicestwieniu". Kiedy w lato jade na ryby musze przejechac koło miejsca gdzie biedne leszczyki rzeź, ale to straszny widok. Dziesiątki wędkarzy łowi leszcze a potem normalnie łamiąc prawo pzw zabijają kilogramy leszczy, obierając je na łowisku. Przecież kazda woda by tego niewytrzymała a tak zamiast miejscówki w której mozna zawsze złowic ryby jhest poprostu bezrybny, zaśmiecony odcinek rzeki.

Nikt tu juz nie przyjeżdza, bo poco ryb nie ma więc trzevba inny odcinek rzeki zniszczyc. A potem taki niby-wędkarz rzali się że ryb nie ma. Drugi powód: brak kontroli. Ale musze przyznać im racje kontroli nie ma. Ale mozna z tym walczyc. Strasznie duzo ludzi ma telefony komórkowe przecież mozna to zglosić. Niektórzy przeganiają kłusoli też dobre. Rozwiązanie na drugi powód t nie bać się zgłaszac kłusoli lub w ostateczności ich przegonić.

Powiniśmi niszczyć sieci i inne przydządy kłusownicze są przecierz ta,kie odcinki rzek gdzie jest więcej sieci niż ryb.
Mam tez propozycje dla pzw. Napewno każde koło ma motorówki, więc wtedy bierzesie motorówke i płynie sie wzdłuz rzeki wątpie żeby jakis kłusol zdązł sie zwinąc a z wody można zobaczyć wszystko.

Wyobrazcie sobie (niektórzy ten widok znaja) wody zupełnie bez ryb. Możemy temu zapobiedz wypuszvzajć ryby , przyciskając pzw. to jest osiągnalne bo zarybianie pustych wód jest bez sensu. I jeszcze apel bobym zapomniał sprzątajcie po sobie łowiska bo nasze wody przypominają wielkie wysypisko śmieci w którym na środku leży jakię bajorko.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, linki, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).