Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Porównanie

Do czego można porównać narzeczoną?
- Do butelki dobrego wina.
- A żonę?
- Do butelki po winie...

Porównanie
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Ponumerowany paseczek ceraty

Ocena: 5,5 Ilość ocen: 2Ocena: 5,5 Ilość ocen: 2Ocena: 5,5 Ilość ocen: 2Ocena: 5,5 Ilość ocen: 2Ocena: 5,5 Ilość ocen: 2Ocena: 5,5 Ilość ocen: 2
Ocena: 5,5 
Ilość ocen: 2 
 Ilość wyświetleń: 3513 
Komentarzy: 2 
ID: 42600 
Węzeł: 24864 

Zamiast stereotypowych życzeń z okazji kolejnej zmiany daty podzielę się refleksjami na tę okazję :)

Zaznaczam, sam tego nie wymyśliłem, pomysł podsunął mi kolega. :)

Jest zwyczaj wśrόd żołnierzy, ktόrym do cywila pozostało mniej niż 150 dni, codziennego odcinania po centymetrze. Taki swoisty kalendarz z określoną końcową datą, datą bardzo wyczekiwaną.
A gdyby tak... zastąpić jeden dzień jednym rokiem?

Mamy znowu taki kalendarz, tylko bez określenia tej daty końcowej, bo kto z nas ją zna? Czy będzie to 100, jak nam śpiewają przy rόżnych miłych okazjach, czy 130 jak twierdzą niektόrzy badacze, czy też średnia - gdzieś między setka a siedemdziesiątką? Bo na pewno nie 150...
:(

Co, trochę smutno nam się zrobiło?
Weźmy więc taki pasek ceraty z odliczonymi numerkami, odetnijmy od razu optymistycznie te pięćdziesiąt poza setką, a z drugiego końca, od zera tyle, ile aktualnie wypada i... ile nam zostaje?
:(
I czy to powόd do radości, kiedy co roku znowu odetnie się kolejny numerek?

Jutro świat ogarnie przeogromne szaleństwo, a po pόłnocy wystrzelą korki od szampana i fajerwerki. Wiwat! Będziemy świętować, cieszyć się, że coś się skończyło a coś innego właśnie się zacznie. I oby było lepiej niż dotąd. Zresztą, każdy powόd do świętowania i do radości jest dobry.
:))

Ja też go znajdę.
Razem z przyjaciόłmi rozpoczniemy sezon pstrągowy. Licząc, że może będzie lepszy niż ten poprzedni. Czego też wszystkim życzę.
Do siego roku!
:))
Andrzej

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

Początek

Marek Pedyński

Ja z kolei planuję wreszcie znaleźć wreszcie trochę więcej czasu na realizację ukochanej pasji... Mam już nawet chętnego do wspólnych wędkarskich wypraw, zapoznanego dzięki RO (pozdrawiam, Marcinie ) A Tobie, Andrzeju, życzę samych udanych wypraw i wielkiego kropkowańca na dobry początek. Dziękuję przy okazji za pochlebną opinię.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).