Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 2

Jakie są rodzaje kobiet?

1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.
2. Damy - temu damy, tamtemu damy.
3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.
4. Złote rybki - rypią jak złoto.
5. Słomiane - rżną się jak sieczka.
6. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.
7. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.
8. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.
9. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.
10. Domatorki - byle komu, aby w domu.

Jakie są rodzaje kobiet?
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

do św. Barbary

Oj Basiu, Basiu,

Jesteś bardzo zachłanna,

Zabrałaś tylu chłopców,

Niedobra z Ciebie panna.

więcej...

do św. Barbary
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (20)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Rybim okiem/Dyskusja konstruktywna/Do wszystkich - prośba o konkretną pomoc w zmianie Ustawy o rybactwie śródlądowym 

Do wszystkich - prośba o konkretną pomoc w zmianie Ustawy o rybactwie śródlądowym

Szanowne koleżanki i koledzy
Mój klub przygotowuje poważne propozycje do zmian ustawy. Propozycje te, o jednakowej treści zostaną zgłoszone zarówno do PZW, jak i bezpośrednio do ministerstwa. Oprócz zmian kosmetycznych zaproponujemy zmianę GENERALNĄ. Nie będzie takiej mozliwości, zeby zmiany, których oczekują wędkarze "umknęły" gdzieś po drodze w opracowaniach. Udowodnimy, że rybactwo śródlądowe, szczególnie na wodach PZW, udostepnionych dla turystyki i rekreacji, należy ZLIKWIDOWAĆ W OGÓLE. Moze pomyslicie, ze to z grubej rury, ale wiecie że mamy rację. Przysyłajcie opracowania naukowe, pomysły treści NOWEGO artykułu w celu wpisania do ustawy następujących treści:
1. Uprawniony do rybactwa (czyli każdy podmiot) gospodarujący na wodach Skarbu Państwa jest zobowiązany do utrzymania stada podstawowego ryb w ilości GWARANTUJĄCEJ samoodnawianie się populacji. (Czyli naturalne tarło musi zapewnić naturalny skład ichtiofauny, nie wolno będzie czasać wód siatkami do spodu, przepisy APR nie mogą powodować wyrybienia wody poniżej pewnego poziomu)
2. Na wszystkich wodach Skarbu Państwa amatorski połów ryb zostanie uznany za podstawową gałąź gospodarki rybackiej, gdyż przynosi korzyści powodujące rozwój gospodarczy danego regionu. Przynosi większe korzyści niż odłowy przez zawodowych rybaków. 1 kg ryby złowionej przez amatora kosztuje wiele więcej niż przez rybaka i przynosi wymierne korzyści dla Państwa z tytułu: rozwoju gospodarczego regionu, podatków,itd....
3. W związku z tym wszystkie organizacje społeczne i podmioty gospodarcze udostępniające wody do amatorskiego połowu ryb muszą zapewnić odpowiedni stan ichtiofauny, zapewniający atrakcyjność wód dla uprawiania rekreacji i turystyki, powiązanej z amatorskim połowem ryb i nie tylko.

Drodzy internauci. W normalnych krajach na wodach śródlądowych, gdzie się uprawia APR (czyli rekreację ruchową i turystykę) NIE MA RYBAKÓW. Dość naszej polskiej paranoi, ze płacimy składki a rybacy czeszą ryby. Ale najważniejsza dla ministrstwa sprawa, do udowodnienie że zlikwidowanie rybactwa jest konieczne w celu osiągnięcia przez Państwo wiekszych zysków, zmniejszenie bezrobocia, rozwój turystyki jako ważnej gałęzi gospodarki. Nadsyłajcie materiały na mój e-mail: tpfishing@poczta.fm
Mam obiecaną już jakąś pomoc, ale wasza bardzo się przyda. Poinformujcie ludzi, którzy znają się na temacie. Poinformujcie kluby, towarzystwa, wszystkich zainteresowanych zlikwidowaniem siatek na wodach, które powinny słuzyć ludziom, społeczeństwu, słuzyć uprawianiu rekreacji i turystyki, bo te wody należą do Skarbu Państwa czyli DO CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA a nie do wąskiej grupy jakiś działaczy, biznesu itp. i SĄ DOBREM NARODOWYM.
SIATKI WON!!!
T.P.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

O poprawie sytuacji polskich wód

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: usuwanie wilgoci łódzkie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).