Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 2

Jakie są rodzaje kobiet?

1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.
2. Damy - temu damy, tamtemu damy.
3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.
4. Złote rybki - rypią jak złoto.
5. Słomiane - rżną się jak sieczka.
6. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.
7. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.
8. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.
9. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.
10. Domatorki - byle komu, aby w domu.

Jakie są rodzaje kobiet?
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

do św. Barbary

Oj Basiu, Basiu,

Jesteś bardzo zachłanna,

Zabrałaś tylu chłopców,

Niedobra z Ciebie panna.

więcej...

do św. Barbary
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (20)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Co zmieniamy?

Jurku, projekt zmian - jeżeli myślimy o tym samym dokumencie - dotyczy uprawnień SSR. Bardzo to ważne i trzeba to uwzględnić, ale jak napisałem wyżej, nie chodzi nam o kosmetykę obecnej ustawy, a o NOWE SPOJRZENIE. Chyba stać nas – tzn. nas wszystkich czujących co to jest wędkarstwo - na przedstawienie projektu nowej ustawy, która by nas satysfakcjonowała. Czyż nie?

Obecna jaka jest każdy może zobaczyć. Jest napisana i brzydkim językiem, pełnym dziwolągów, i nigdzie nie wymienia wędkarstwa z nazwy. Jest napisana pod rybactwo komercyjne, które oczywiście dalej niech sobie będzie, ale stać nas na to, aby pokazać że wędkarstwo jest równoprawną gałęzią, a wobec potrzeby zachowania zasobów przyrody powinno być w wielu przypadkach tą preferowaną, a nawet może i jedyną formą wykorzystywania zasobów naturalnych wód. Przy tym się upieram b używać pojęcia "zasoby naturalne" a nie "pożytki", bo jak trafnie określił Jacek "ryby to nie buraki cukrowe". A wędkarstwo rozumiem jako formę korzystania z naturalnych wód i naturalnych zasobów, a nie tylko łowiska P&T, które mogą być jakimś uzupełniającym marginesem.

Nie pisz proszę, że w „ramach obecnej ustawy jedni gospodarzą dobrze”, bo to wiemy. Tak samo, jak wiemy, że ci wspominani przez Ciebie, to nieliczni. Nam chodzi o to, by wszyscy gospodarzyli dobrze, i by ten nakaz (wiem że nie lubisz tego słowa) dobrej gospodarki, dobrego wykorzystania zasobów wód, obowiązywał WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW. Owszem są przyjęte umowy dzierżawne i one obowiązują (przez najbliższe lata) ale nakreślenie pewnych ram ustawowych (znów tego nie lubisz) spowoduje nawet lepsze wywiązywanie się z tych umów. Spowoduje obowiązek TROSKI GOPODARZA O ZASOBY NATURALNE, obowiązek ZACHOWANIA STAD PODSTAWOWYCH itd.

Nie odsyłaj nas proszę do innych aktów prawnych, one są i ustawa nad którą pracujemy nie może być z nim niespójna, a wręcz powinna być dopełnieniem tamtych (więc i prawa wodnego, i ustawy o ochronie przyrody i dyrektyw unijnych).
Proszę więc, abyś zamiast krytyki i wyrażania wątpliwość wykorzystał swą wiedzę i przedstawił konkretne propozycje dla poszczególnych sformułowań, podpowiedział co i jak dobrze napisać, podsunął pasujące tu rozwiązania stosowane w innych krajach.
To byłyby bardzo konstruktywne podpowiedzi
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

O poprawie sytuacji polskich wód

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZ publish to nowoczesny i wydajny wzorzec projektowy - CMF (Content Management Framework). OpenSource CMS Kod źródłowy dostępny jest na zasadach nieodpłatnych licencji GNU GPL

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).