Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 2

Jakie są rodzaje kobiet?

1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał.
2. Damy - temu damy, tamtemu damy.
3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał.
4. Złote rybki - rypią jak złoto.
5. Słomiane - rżną się jak sieczka.
6. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem.
7. Dziecinne - co do rączki, to do buzi.
8. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej.
9. Partyjne - przyjmują wszystkich członków.
10. Domatorki - byle komu, aby w domu.

Jakie są rodzaje kobiet?
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

do św. Barbary

Oj Basiu, Basiu,

Jesteś bardzo zachłanna,

Zabrałaś tylu chłopców,

Niedobra z Ciebie panna.

więcej...

do św. Barbary
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (20)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Proponujemy

Na początku dziękuję tobie i wszystkim pomagającym wymysleć dobre treści.

Piszesz:
dotyczących sposobów walki z kłusownictwem rybackim oraz ochroną rybackich zasobów wód."

A o czym jest ta dyskusja i propozycje? O ochronie właśnie, o ochronie przed m.in. pazernością, złodziejstwem, niegospodarnością. Bo czymże jest dziś dobijanie wód przez zarówno kłusowników, sieci brygad rybackich PZW jak i samych wędkarzy w wyniku braku logicznych limitów? Przed tymi rzeczami bronimy naszych wód, na miarę naszych możliwości.

Na szczęście coraz więcej ludzi rozumie absurdalność i szkodliwość tego procederu. Odważne okręgi rezygnują z siatek, podnoszą wymiary ochronne - jak np. Opole. Inni widocznie potrzebujuą kopa. A nam się wydaje, że wędkarstwo uprawiane przez milion ludzi, jest warte wpisania do ustawy. Że PZW jest połmilionową rzeszą wędkarzy i należy mu się miejsce w ustawie. Że PZW jest tyle warty, o ile organizuje to wędkarstwo - bo jako rybacki użytkownik jest szkodnikiem w stosunku do wędkarzy.

z listu prezesa PZW:
"Oczywiście stanowisko KWI uwzględnimy w tych propozycjach, a jednocześnie zapraszamy Kolegów do aktywnego włączenia się do prac poprzedzających przekazanie propozycji ZG PZW do Ministerstwa Rolnictwa."

Jesli tobie czy kolegom internautom (Dzięki JAcek Jóźwiak!!!) zależy na powodzeniu sprawy to pisz, przecież bardzo dobrze jest jak się włączają wszyscy, którym zależy. Tylko pamiętaj, że listy wyśle 30-to osobowy KWI, że KWI zdecyduje o ostatecznej formie podpisanego prze siebie listu. Choćbyś nie wiem jak stawał okoniem do naszych propozycji i "pokazywał nam miejsce w szeregu". Nie będziemy pisać "pod publiczkę" albo "pod prezesa".
Jesli masz diametralnie różne poglądy, to zawsze możesz je spisać i wysłać w zakresie przez siebie wyłącznie ustalonym.

Bardzo dziękuję za dotychczasowe dobre pomysły, również Tobie Jerzy.
Może pomyśl i zaproponuj, kto prócz ZG i samego ministra mógłby poprzeć słuszne idee. Może inni ministrowie?T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

O poprawie sytuacji polskich wód

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Kominiarki strażackie Podstawową funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).