Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 2

Kobieta

Dlaczego kobieta ma mniejsze stopy niż mężczyzna?
Żeby mogła stanąć bliżej zlewozmywaka!

Kobieta
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rzeka

Wpadł mi w "internetowe oko" taki fajny wierszyk z "Konkursu na Wiersz dla Dzieci"
Pozwalam sobie go opublikować ponieważ bardzo mi się spodobał :) - Admin

Rzeka

Płynie sobie rzeka
I strasznie narzeka.

Na pogodę zwłaszcza,
Bo płynie bez płaszcza.

Płycizna, czy głębia,
Zaraz sie przeziębia.

więcej...

Rzeka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (35)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rozmydlanie dykusji

Jurku, napisałeś:
„Sprawność wpływania nas, wędkarzy za pośrednictwem naszych organizacji na bieg spraw dotyczących szeroko pojętego wędkarstwa i zagospodarowania rybackiego świadczy o ważności naszego środowiska. Na razie ta próba nie wypada dla nas pomyslnie. Zastanówmy się jak to zmieniać. Inaczej niż proponując zmiany w Ustawie, mające nikłe jeżeli jakiekolwiek szanse na wprowadzenie.”

Czy wobec takiego stwierdzenia mam czekać na wymianę trzech pokoleń? Jestem cierpliwy, ale nie jestem nieśmiertelny ))))). Jak już kiedyś napisałem, nie interesuje mnie proces zachodzenia zmian, nie jestem socjologiem, ani historykiem i nie badam takich procesów ani ich nie opisuję. Nie obchodzą mnie, a przynajmniej nie zajmuję sie nimi tu, na tym forum. Obchodzi mnie dobre zagospodarowanie naszych wód, teraz, za mojego życia, obchodzi mnie zachowanie dzikiej przyrody, teraz, póki jest jeszcze o zahowywać, obchodzi mnie możliwość uprawiania wędkarstwa, też tu i teraz, a nie kiedyś, i nie na Alasce.
I dlaczego upierasz się aby zmieniać to INACZEJ bez wykorzystywania możliwości wprowadzenia zmian w ustawie? Dlaczego zakładasz z góry że te zmiany mają mieć nikłe szanse powodzenia? Gdybym podzielał taki pogląd, dawno dałbym sobie spokój ze wszelką działalnością, która według takiej oceny zakładanej niemożności staje się walką z wiatrakami i skupiłbym się na wyłowieniu tych resztek ryb, które jeszcze, są póki jeszcze są. Mnie jałowe bicie piany nie interesuje. Wole konkrety.
Dlatego od dziś przestaję wypowiadać się na temat "czy coś zmieniać", a zajmę się tym, "jak to zrobić". Postaram się jeszcze w tym tygodniu dokończyć przeglądu dalszego ciągu obecnej utawy i proponowanych zmian i gdy to zrobię, całość projektu zamieścić w nowym miejcu. I wtedy Admina poproszę, by pod tym zamieszczonym całościowym projektem zachowywał tylko posty zawierające konkretne uwagi dotyczące treści. Taka odgórna właśnie odgórna )) dyscyplina nam się przyda, skoro sami nie potrafimy się opanować przed jałowym gadulstwem.
)))))))))
Pozdrawiam
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

O poprawie sytuacji polskich wód

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wykonujemy wdrożenia nowoczesnego systemu System ERP Odoo to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu i innowacyjna technologia.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).