Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Na przyszłość

Chętnie przyjadę wędkować na rzeki pstrągowe, gdy będą ryby. Oraz gdy nie będę musiał się zapisywać na dany dzień łowienie, albo co gorsza na sektor. Ilośc wejść na wodę w abonamencie jest ok, jesli nie ogranicza możliwości bycia nad wodą do 30 dni wroku a potem szlus. Wtedy będzie ścisk dopiero, jak się ludzie rzucą na łowienie np. w sierpniu, kiedy teoretycznie dobrze ryby biorą - kija nie wetkniesz.
Z tego co piszecie o dorybieniu tęczakiem, jestem za, albo np. za rozróżnieniem ryby dzikiej, którą obowiązkowo puszczamy od ryby z zarybień ( oznaczona), które można by w ograniczonym stopniu zabierać. Hodowla potokowca aż tak droga nie jest, żeby koniecznie taniego tęczaka wpuszczać. Ale wpuszczanie takich tęczaków 45-50cm to super sprawa dla wędkarzy i na pewno mozna wziąć więcej niż 3 zł dziennie za "wejście"

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Pstrąg. Smutne ale realistyczne...nie ma ich.

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki tekstylne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).