Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 21

Treser

Z pamiętnika tresera:
- Dzień pierwszy.
Pies nasikał na dywan. Wsadziłem mu pysk w kałużę i wyrzuciłem przez okno.
- Dzień drugi.
Pies nasikał na dywan. Wsadziłem mu pysk w kałużę i wyrzuciłem przez okno.
- Dzień trzeci.
Pies nasikał na dywan. Wsadziłem mu pysk w kałużę i wyrzuciłem przez okno.
- Dzień czwarty.
Pies nasikał na dywan, wsadził pysk w kałużę i wyskoczył przez okno.

Treser
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (21)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

"Cienie"

Tylko cienie spokojne, tych co odeszli,

więcej...

"Cienie"
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,8/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Rybie Oko/Artykuły/Rybim okiem/Grzyb pożera 

Grzyb pożera nasze ryby

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3633 
Komentarzy: 3 
ID: 66165 
Węzeł: 44028 

Od pewnego czas dochodziły głosy znad rzeki Parsęty, o chorych, pokrytych pleśniawką trociach. I niestety stało się!

Rzeka naprawdę wypełniona jest na wpół sniętymi rybami, pokrytymi białym nalotem. Najlepiej świadczą o tym wyniki zawodów Salmo Parsęty. Następna plaga egipska, jakby mało było kłusowników i rybaków. Co się dzieje do jasnej cholery!? W dzisiejszym dzienniku "Głos Koszaliński" na pierwszej stronie jest o tym artykuł. Zainteresowanych odsyłam na www.gk24.pl/aktualności/Kołobrzeg . Jest tam nawet zdjęcie chorej ryby, niby złowionej na Salmo. Mam nadzieję, że tymi chorymi rybami otrują się wszyscy kłusole! Chociaż, skoro im metylak niestraszny...Naprawdę wszystko opada!!!

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

Mam nadzieję że prawdziwa przyczyna zostanie wykryta. Ciekawe, jakie to nawozy rolnicze powodują pleśniawkę u ryb..... I czy we wszystkich rzekach Pomorza jest to zagrożenie..... Coś mi tu nie pasi. Pewnie czymś zarybiono rzekę, jakimś parchawym materiałem zarybieniowym. Tam bym szukał przyczyn, a nie w rolnikach jak pan działacz PZW - moim zdaniem - ściemnia.

Początek

Napisz koniecznie jak będziesz coś wiedział więcej.
Andrzej

Początek

Dariusz Żbikowski

Witaj Grzesiu,
Fajnie, że dzielisz się z nami doniesieniami, jednak jako Admin RO muszę zwrócić Ci uwagę na pewne drobiazgi.
Twój artykuł, jak dla mnie, nosi raczej charakter "Newsa". Innymi słowy pasuje zdecydowanie bardziej do działu "Znad wody". Tam właśnie publikujemy zwykle te doniesienia, w których powołujemy się na inne publikacje (nawet wydzielone są tam stosowane rubryczki na wpisanie linku do źródła i nazwy źródła).

Po drugie, widzę sporą różnicę pomiędzy bezpośrednim podaniem linka w tekście i użyciem taga (patrz Pomoc). Na czym polega ta różnica, już tłumaczę. Prosty link w tekście, mimo iż wygląda dla czytelnika identycznie, nie jest i nigdy nie będzie weryfikowany przez system. Zatem jeśli kiedyś przestanie być ważny, system NIGDY nie powiadomi o tym admina. Natomiast KAŻDY link wpisywany poprawnie, za pomocą taga , jest codziennie sprawdzany i admin uzyskuje informacje o tym, że stał się on błędny, prowadzi już "w krzaki" i czas go poprawić. PS. dla wiedzy ogólnej - Taga nie da się używać w zwykłych postach.

Po trzecie warto czasami zastanawiać się, co będzie z naszą publikacją np. za miesiąc. W tym przypadku, przecież to prawie pewne, że wskazywany w treści artykuł "spadnie" z "/aktualności/Kołobrzeg" - i co wtedy? Może lepiej było go nieco zacytować? Jak myłśisz?

To takie moje rady, nie tylko dla Ciebie samego, ale i przy okazji dla innych użytkowników również.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZ publish to nowoczesny i wydajny wzorzec projektowy - CMF (Content Management Framework). OpenSource CMS Kod źródłowy dostępny jest na zasadach nieodpłatnych licencji GNU GPL

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).