Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 1

Rozmowa małżeńska w Hollywood

Pijany mąż wraca do domu:
- Gdzie się podziało honorarium? - pyta żona.
- "Przeminęło z wiatrem"...
- Kiedy to się stało?
- "W samo południe"...
- Kto cię tak urządził?
- "Ostatni Mohikanin"...
- A co na to policja?
- "Milczenie owiec"...

Rozmowa małżeńska w Hollywood
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Do Czapka

RO to nie admin!
RO to Wy... ludzie!
RO to nie kasa!
RO to okrasa!

Liczysz na admina?
Nie tędy dziś droga!
Kiedyś admin siedział
I dłubał codziennie
Byś mógł coś poczytać
I czas spędzić cennie
Ot, takie miał hobby
Czasu też miał więcej
Dziś, życie za gardło
Złapało go wrednie
I gdy wybrać trzeba
RO czy rodzina...

Odpowiadam któtko... ja wybieram syna!

Do Czapka
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,3/5 (8)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Serwerowe sprawy/ Upgrade - ZMIANY!!! 

Upgrade systemu wykonano - ZMIANY!!!

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3652 
Komentarzy: 3 
ID: 43125 
Węzeł: 25121 
Dariusz Żbikowski

Dokonaliśmy wczoraj i dziś istotnego upgrade systemu zarządzającego Rybim Okiem. W pierwszym momencie wadawało się, że upgrade przebiegł pomyślnie. Za chwilkę jednak zwariował system "cache". Udało nam się jednak dziś odnaleźć błąd w sytemie (w programie znaczek "mniejszy" zamiast "wiekszy") i mimo tego, że jeszcze w nocy zamierzaliśmy, z rozpaczy, wycofać się do starej wersjito koniec końców chyba????? udało się pokonać te "schody". Upgrade przynosi blisko 100 istotych zmian technicznych ... te ważniejsze z punktu widzenia użytkownika to:

 1. Zmiana systemu logowania - mamy teraz podczas logowania dostępny znaczek "Zapamiętaj mnie", dopiero jego zaznaczenie powoduje że nasze logowanie zostanie zapamiętane na dłużej (tj. chyba na rok, ten czas jeszcze ustalimy dokładniej). Jeśli nie zaznaczymy tego ptaszka to czas trwania zalogowania wynosi 10 minut od ustania aktywności użytkownika. Tę zmianę wymusiły względy bezpieczeństwa użytkowników.
 2. Dodano tag "embed-inline" użytkowany w polach XML (czyli np. w artykułach"). Różnica miedzy tagiem "embed" jet taka, że embed wstawia cały obiekt (np. zdjęcie) i robi go widocznym a embed-inline zwykle tworzy tylko link (np. do tego zjęcia) w tej samej linii tekstu.
 3. Anonimowy użytkownik może poprawiać swoje wpisy (przez godzinę od momentu publikacji)
 4. Nastąpiła zmiana systemu zarządzania tłumaczeniami.
 5. Zbędne i stare szkice będą usuwane automatycznie.
 6. Lada moment dodamy funkcję pozwalającą na automatyczne importowanie artykułu i także ew. innych obiektów napisanych w OpenOffice, wraz z załączonymi w nich zdjęciami. Innymi słowy koniec "męczarni" z formatowaniem artykułów, dla tych z mieli z tym problemy.
 7. Zmieni się system "wybierania" różnych opcji podczas edycji - np. wybrane ryb powiązanych z artykułem stanie się prostsze i mozliwe w jednym okienku i zaznaczanie tylko stosownych pozycji na "multiliście".
 8. Zmieni się niebawem system zarzązanie danymi użytkownika i jegp preferencjami. Również dostęp do edycji i sposób realizacji edycji/poprawiania własnych publikacji.
 9. Zmiana systemu dodawania i widoczności "powiązań".
 10. ITD. ITD. ITD. - zmian będzie więcej, dziś tylko sygnujemy, że nastąpią. Tym samym zapraszamy do ponownego czytania działu "Help", zaraz po zamieszczaniu tam, przez nas kolejnych aktualizacji.

Zdajemy sobie sprawę, że dziś winno być widać baaaaaaardzo wiele błedów, których wystąpienia nie przewidzieliśmy podczas upgradowania. PROSIMY BARDZO!!! - zgłaszajcie wszystkie podejrzane zachowania się systemu klikając na ikonkę biedronki, na dole strony (ps sami akurat zerkając na nią zauważyliśmy, że coś z liczbą użytkoników "online" w stopce strony jest chyba nie tak :))

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
www.facebook.com/plywadelko

Witam !!!
Widzę, że zależy Wam na tym portalu i na jego użytkownikach, cieszy mnie to. Mam nadzieję, że nie spoczniecie na laurach pozdrowienia czapek

Początek

Ryszard Siejakowski

Darku, czy prawidłowo zrozumiałem treść punktu 6? Będę mógł sobie napisać artykuł w Open Office, wmiksować do niego od razu zdjęcia i w takiej postaci puścić do publikacji? Jeśli tak, to rewelacja, zawsze miałem problemy z umieszczaniem zdjęć hihihi...
Zasada automatycznego usuwania starych szkiców jak najbardziej pożądana, chociaż starałem się to robić na bieżąco ale czasami coś tam mi uciekało z pamięci
Wczoraj zauważyłem przez pewien okres czasu, że przy komentarzach na lewej listwie, pojawiły sie dodatkowe opisy. Teraz już ich nie ma.
Pozdrawiam

Początek

Logo RO

Pożytecznych nowinek będzie więcej ale nie o wszytkich napisałem. Będziemy informować w miarę ich kolejnego wdrażania.

PS. Licznik online juz poprawiony - ... i... !!!!... co ciekawe!!!... mamy na liczniku już 268 osób a nadal działamy doś szybko (do dziś 232 to był max, który widziałem). To chyba nieźle rokuje pod względem poprawy objawów "zatykania" sie serwera.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Blog o CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).