Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 1,5 Ilość ocen: 3

Kierowca

- Powinienem zwolnić swojego kierowcę, mówi minister do żony.
- Jeździ jak wariat, już piąty raz ledwo uszedłem z życiem...
- Daj mu jeszcze jedną szansę!

Kierowca
 • Obecnie 1,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

A miałem jechać na nockę.

Diablo jest mistrzem. Diablo jest wielki.
W górę kieliszki, szampan bąbelki.
Co za technika, jaka finezja,
Krzyśka potyczki sama poezja.

Taniec na nogach, sierpy,uniki,
zachwyca speców, zero krytyki.
Końcowy gong i ręce w górę.
Diablo zwycięża. Diablo jest królem.

Diabli z zasiadką, diabli z rybami,
Diablo championem, Diabla się chwali.
Puściły nerwy już się skończyło.
Zaraz chwileczkę, to mi się śniło?

Mamy mistrza czy nie?
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (19)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Polska Kronika Filmowa

Takie przykłady są oderwane od realiow jak PKF w czasach glębokiej komuny - na ekranie świetnie ale i tak wszyscy wiedzą że jest odwrotnie. Cyt: " którego członkowie, po krótce mówiąc, fantastycznie zajmują sie rzeką, tarlem troci i wspólpraca z licznymi podmiotami. Sami się organizując pilnują tarlisk przed kłusownikami aż do czasu zakończenia tarła i odejścia troci w bardziej bezpieczne miejsca. 24 godziny na dobę, przez kilka tygodni.".
Co to ja dla ciebie jakiś szczyl jestem, bezrobotny czy stary komunista?
Dla mnie te przykłady podawane przez ciebie są OBRAŹLIWE. Czuję się głęboko urażony jak mi znowu podajesz że to od mojej i kolegów własnej aktywności i pracy społecznej zależy rybność wód.
Nigdy nie będę pracował i zawsze będę nawoływał żeby NIKT NIC TAKIEGO NIE ROBIŁ SPOŁECZNIE. Pilnowanie przez wędkarzy tarlisk nocami, spolecznie, to jakaś BZDURA. Nie będę zbierał śmieci po innych, bo od tego są śmieciarze a nie ja. Nie będę latał z workiem ryb bo ma to być zapłacone z mojej składki, nawet jeśli ryb będzie 2 razy mniej to trudno, ale ja ręką nie ruszę. Wędkarz ma poświęcać 100% wolnego czsu na łowienie ryb a nie prace społeczne. Po to są władze PZW żeby za nas takie rzeczy zorganizować, włącznie z kasą od gmin, sponsorów itp. Po to wybrałem władze mojego koła żebym NIC NIE ROBIŁ POZA ŁOWIENIEM RYB. Inaczej cały PZW jest na ch. potrzebne.
A jak se jakaś grupa coś robi to niech se robi, ich sprawa. Ale proszę nie obrażać normalnych ludzi sugestiami, że tak ma wyglądać i być zorganizowane wędkarstwo w Polsce.

Pozdrowienia

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Bóbr a sprawa polska - Melioranci atakuja znienacka..

bobr4
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Metki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).