Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 1,5 Ilość ocen: 3

Kierowca

- Powinienem zwolnić swojego kierowcę, mówi minister do żony.
- Jeździ jak wariat, już piąty raz ledwo uszedłem z życiem...
- Daj mu jeszcze jedną szansę!

Kierowca
 • Obecnie 1,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

A miałem jechać na nockę.

Diablo jest mistrzem. Diablo jest wielki.
W górę kieliszki, szampan bąbelki.
Co za technika, jaka finezja,
Krzyśka potyczki sama poezja.

Taniec na nogach, sierpy,uniki,
zachwyca speców, zero krytyki.
Końcowy gong i ręce w górę.
Diablo zwycięża. Diablo jest królem.

Diabli z zasiadką, diabli z rybami,
Diablo championem, Diabla się chwali.
Puściły nerwy już się skończyło.
Zaraz chwileczkę, to mi się śniło?

Mamy mistrza czy nie?
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (19)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

poz.2

Grzegorz Piętka

Dobrze. Powiedzmy że jest to poz. nr.2 na liście i wywołuje u mnie takie same pozytywne emocje. Dalej jednak odbieram to jak zdawkową informację a mniej jako przykład. Powiedzmy że jest tam i Lęborku, pewnie w Lublinie, może jeszcze gdzieś, grupa której się chce, mają determinację i wiedzę a przede wszystkim stanowią jakieś ciało bardziej lub mniej formalne, są razem dla wspólnych celów. I coś się udaje zrobić. Ale co mają powiedzieć wędkarze (kolejność przypadkowa) z Dolnego Śląska, okolic Krakowa (tu pewnie będzie Rudawa, ale nie idzie teraz o ilość przykładów ), Podbeskidzia, Świętokrzyskiego, Jury K-Cz i bóg wie jakich jeszcze zakamarków kraju. Wędkarze którym może chciało by się chcieć, a jestem głęboko przekonany że wśród całej tej masy nastawionej na branie znajdą się i tacy w każdym zakątku kraju. Co pójdą do Okręgu i powiedzą że my chcemy!!! czy nawet jeżeli zwrócą się tak: - my widzimy to tak, - a może zrobimy inaczej bo, - w ten sposób to widzimy i moglibyśmy własnymi rękami. Jednym słowem nie zajmą postawy klienta to co, czy myślisz że okręg "im pobłogosławi", nie... I dlatego miło było by przeczytać więcej pełnej informacji o tak pozytywnych przykładach. Nie idzie tu o podawanie czegoś na tacy, podsuwanie schematów. Chodzi mi o kształcenie i kształtowanie postaw które prędzej czy później, ale myślę że oddadzą to wodą z nawiązką.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Bóbr a sprawa polska - Melioranci atakuja znienacka..

bobr4
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).