Lewe menu

Filters

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 4

Diagnoza

Panie doktorze, niech Pan napisze, że umarłem na AIDS, mówi umierający na łóżku
- ale dlaczego?
- bo będę pierwszy ze wsi
- nikt już mojej Ani nie dotknie
- a ci, którzy dotykali niech się teraz boją!

Diagnoza
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Wyprawa

Wybrał się wędkarz...

więcej...

Wyprawa
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (10)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Wspomnienia/Kolejna porażka 

Kolejna porażka

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 2490 
Komentarzy: 0 
ID: 65352 
Węzeł: 43294 
Zbigniew Kutyła

Tym razem celem wyjazdu była Koprzywnica. Grupa w składzie Andrzej, Artur i ja wylądowała na tym akwenie o godz. 13 00. Była to sobota, a ciekawostką to, że łowił tam tylko jeden wędkarz.

Oczywiście z upływem czasu zaczęło robić się ciaśniej, a pod sam wieczór od strony parkingu nie było już miejsca. Nasze zestawy to oczywiście drgające, koszyczki i później spławiki. Przynęta: pinki, białe, kukurydza (anyżowa, waniliowa), dendrobena i rosówki. Siedzieliśmy do 22.10. Apetyty mieliśmy spore, ale niestety kolejny raz wyjazd okazał się porażką.

Może tylko pociesza fakt, że ryba nie brała nikomu. Trochę łaziorowałem i oczywiście rozmawiałem z wieloma wędkarzami. Ta sama sytuacja jest na Brodach. Byłem tam dzień później i rozmawiałem z pasjonatami, którzy spędzili nad wodą dwie noce. Niestety nie złowili nic konkretnego.

Coraz bardziej popularne staje się wędkowanie z tzw. wywózki. Polega ono na wywiezieniu zestawów we wcześniej zanęcone miejsce. Z tego, co się dowiedziałem efekty są rewelacyjne, a ryby przeważnie spore. Co jednak mają zrobić wędkarze nie posiadający sprzętu pływającego i nie lubiący tej metody?

Dzisiaj rano spotkałem wędkarza wracającego ze zbiornika, który w zasadzie nie istnieje... jako łowisko wędkarskie. Na moje pytanie jak dzisiaj poszło, usłyszałem, że nawet nieźle. Dowiedziałem się, że japońce są spore i śniadanie będzie super. Na prośbę sąsiada postaram się zrobić coś w rodzaju wywiadu z kimś tam łowiącym.

Jeszcze tylko pomyślę czy powinienem poruszać tematy, o których wszyscy wiedzą, a o których się nie mówi?

Dyskusje i recenzje

Standard view   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).