Lewe menu

Humor»

Ocena: 4,5 Ilość ocen: 13

Szef

Pewnego dnia szef dużego biura zauważył nowego pracownika.
Kazał mu przyjść do swego pokoju.
- Jak się nazywasz?
- Jurek - odparł nowy.
Szef się skrzywił:
- Słuchaj, nie dociekam, gdzie wcześniej pracowałeś i w jakiej atmosferze, ale ja nie zwracam się do nikogo w mojej firmie po imieniu. To rodzi poufałość i może zniszczyć mój autorytet.
Zwracam się do pracowników tylko po nazwisku, np. Kowalski, Malinowski.
Jeśli wszystko jasne, to jakie jest twoje nazwisko?
- Kochany - westchnął nowy. - Nazywam się Jerzy Kochany.
- Dobra, Jurek, omówmy następną sprawę.

Szef
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rzecz o odbieraku

Podbierak to jest przyrząd taki,
który powinny mieć chłopaki..... ;-)

więcej...

Podbierak
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Rybie Oko/Inne/Ankiety/Rejestry połowów - na ile rzetelne? 

Rejestry połowów - na ile rzetelne?

Dzięki tej ankiecie postaramy się ocenić na ile rzetelnie wypełniamy "Rejestry połowów". Mamy nadzieję, że będziecie odpowiadać szczerze. Tym samym wyniki będą rozsądne i może przydadzą się komuś do przeprowadzenia stosownych analiz.

Na ile rzetelnie wypełniasz
W 100% wiarygodnie
Co najmniej 75% wpisów wiarygodnie
Co najmniej 50% wiarygodnie
Co najmniej 25% wiarygodnie
Niewiarygodnie

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
Dominico Bomboni

A moze lepiej bylo by wpisywac wszystkie ryby zlowione < lepiej i latwiej (no i wielu chetnie by to skrupulatnie robilo by sie pochwalic w kole) i tak spory odsetek ryb wypuszczanych nieprzezyje a te ktore dojda do siebie zapamietaja tą lekcje i ponownie nie dadza sie zlapać ... zreszta te wypuszczone (no kil mogly by byc PROMOCJĄ w naszych "obficie rybnych" wodach > pozdr.

Początek

Nie wpisywanie do rejestru, albo niepełne wpisy, nie jest żadnym przejawem ani walki z PZW, ani jakiejkolwiek innej kontestacji. Nigdy nie zdarzyło mi się nie wypełnić rejestru, a robię to chyba najdłużej w Polsce, bo w katowickim wprowadzono rejestry kilka lat wczesniej niż w innych okręgach. I w dodatku dane są obrabiane. Ponieważ zwrot jest na poziomie 60-70%, pozostałe 30% do wyniku wyciąga się ze średniej. Jakie te rejestry są, ale są, powinny być kary 1000zł za nieprawidłowo wypełniony rejestr a 2000zł za brak wpisu daty, 5000 za brak wpisu 1 szt ryby itd. Abstrahując od poziomu gospodarowania PZW, dennego oczywiście, denny poziom umysłowy wędkarzy zabija wody równie skutecznie. Nie spodziewałem się że jest aż tak źle. Szok.

Początek

Dziwię się tym, ktόrzy z założenia wypełniają rejestry nierzetelnie. Po co to robią? Z głupiej przekory? Kogo chcą przez to oszukać?
Na Lubelszczyźnie (w okręgach lubelskim i zamojskim) obowiązuje na wodach gόrskich wpis do rejestru przed rozpoczęciem wędkowania oraz wpis każdej zabranej ryby natychmiast po złowieniu. Strażnicy tego pilnują. Wprowadziliśmy też obowiązek oddania rejestru (kto tego nie zrobi podczas opłacania składek na rok 2009 zapłaci dodatkowe pieniądze).
Dzięki tej dyscyplinie będziemy mieć lepszy obraz tego ile ryb z wody ubywa. Bez tej wiedzy nie ma mowy o normalnej gospodarce.
Andrzej
Niżej link do opracownia dotyczącego wόd pstrągowych Okręgu Lublin.
http://www.k...d=216&Itemid=48

Początek

Dużą większość złowionych ryb (około 90%) wypuszczam spowrotem do wody. Te większe w dodatku fotografuje i oddaje im wolność. Na koniec sezonu wpisuje kilka wymyślonych pozycji do rejestru i go oddaje. Tak, więc nie jest on w ogóle wiarygodny z moimi połowami.

Pozdrawiam
Drabek

Początek

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).