Left menu

Filters

Humour»

Rating: 4,5 Reviews count: 15

Szef

Pewnego dnia szef dużego biura zauważył nowego pracownika.
Kazał mu przyjść do swego pokoju.
- Jak się nazywasz?
- Jurek - odparł nowy.
Szef się skrzywił:
- Słuchaj, nie dociekam, gdzie wcześniej pracowałeś i w jakiej atmosferze, ale ja nie zwracam się do nikogo w mojej firmie po imieniu. To rodzi poufałość i może zniszczyć mój autorytet.
Zwracam się do pracowników tylko po nazwisku, np. Kowalski, Malinowski.
Jeśli wszystko jasne, to jakie jest twoje nazwisko?
- Kochany - westchnął nowy. - Nazywam się Jerzy Kochany.
- Dobra, Jurek, omówmy następną sprawę.

Szef
  • Currently 4,5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4,5/5 (15 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Shop news »

FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5
Aqua - Vu 715c Camera System
aqua glo, the dot
Tuleja korkowa

Zgadzam się z Jurkiem

Przepraszam, że spadam tak z chmurki, ale patrząc z boku na szereg dyskusji toczących się na RO muszę oddać Jurkowi, że jest bardzo konsekwentny w swoich opiniach i nie schodzi poniżej pewnego poziomu ogólnosci co pozwala lepiej oceniać sytuację. Jurek ma rację,że w poprawianiu ustawy należałoby za wszelka cenę kontaktowac się z ZG PZW tj organizacją zrzeszającą kilkaset tysięcy członków i wspólnie lobbować w sprawie tej i każdej innej do parlamentu, senatu, ministerstwa, czy cholera wie gdzie jeszcze, wspólnie to znaczy należy zakres proponowanych zmian wspólnie ustalać i wspólnie występować o ich wprowadzenie do projektu ustawy, występowanie samodzielnie jako KWI z całym wielkim szacunkiem dla Klubu i jego członków to bzyczenie muchy przy gmachu ministerstwa. Pewien bardzo ograniczony wpływ na kształt ustaw mają organizacje przyrodnicze takie jak WWF czy Lubuski Klub Przyrodników, ale są to organizacje mające budżet projektów przyrodniczych rzędu kilku milionów rocznie, wpływy wsród urzędników ministerstw, powiązania i koneksje. KWI nie ma za sobą takich atutów, dlatego powinno podczepiać się pod silniejszego i w ten sposób próbować wprowadzać zmiany uznawane za konieczne lub pożądane, dlatego zgadzam się z Jurkiem, że próba przebudowy tak wielu zapisów z miejsca w którym się teraz znajdujemy jest przesadą. Podczepić się to znaczy wypracować wspólny realny projekt.
Niestety prawdą również jest, ze to właśnie ZG PZW winno poprosić przedstawicieli środowisk wędkarskich w tym KWI do zespołu roboczego który opracowywałby zmiany w zakresie który jest celowy i realny.
Oczywiście zbieranie opini przez internet co do konkretnych zapisów moze się odbywać, ale ich znaczenia bym nie przesądzał w dużej mierze bedą one się obracać w kregu postulatów "sieci won" jako remedium na brak ryb, rozsadne propozycje spływają od jednej, dwóch trzech osób i takie osoby mogłyby pracować nad projektami bez konieczności straty czasu na utarczki słowne prowadzące często na bezkresne pola burzanowe.
Pozdrawiam wszystkich uczestników RO
Standard view   

Related to

O poprawie sytuacji polskich wód

 
RSS 2.0
PDF
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Dobre i tanie domowe jedzenie Bar Łódź

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.