Lewe menu

Filtry

Komentarze

Artykuł - Słowa to piękne i niebezpieczne narzędzie...Piękne słowa Bardzo dobre (5)

Humor»

Rating: 4 Reviews count: 54

Dom wariatów

Dom wariatów, lekarz siedzi na dyżurce, wokół sajgon, szaleńcy wchodzą sobie na głowę, wydzierają się, bija się, kompletny odjazd, skaczą po łóżkach, jedzą karaluchy, rzucają się poduszkami. Nagle do lekarza podchodzi taki najbrudniejszy. Koszula - ścierwo, pazury czarne, tłuste włosy, na nogach podarte kapcie, nieogolony, sińce pod oczami. Lekarz na niego patrzy i mówi:
- A co to takie piękne do mnie przyszło? Małpka?
Facet nic.
- A może napoleon albo książę?
Facet nic.
- A może to taki piękny przybysz z obcej planety nas odwiedził?
Facet na to:
- Panie, kurwa, ogarnij Pan ten sajgon, bo mi tu kazali internet podłączyć!

Dom wariatów
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,1/5 (54 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

LA PESCA EN EL MAR

¡Mirad!, ya la tarde fenece...La noche en el cielo Despliega su velo
Propicio al amor.La playa desierta parece;Las olas serenas
Salpican apenas Su dique de arenas,Con blando rumor.

Del líquido seno la luna Su pálida frente Allá en occidente
Comienza a elevar.No hay nube que vele importuna
Sus tibios reflejos,Que miro de lejos Mecerse en espejos
Del trémulo mar.

more...

LA PESCA EN EL MAR
 • Currently 1,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,7/5 (9 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

TIR-y na tory jest w Polsce kompletnym nieporozumieniem.

Ryszard Siejakowski

Propagowanie tego hasła w Polsce, to tak jak nawoływanie do wydobycia rud uranu w Kowarach, którego już dawno nie ma. Niewiele ludzi ma pojęcie o zasadach tak zwanego transportu kombinowanego. Już dwukrotnie próbowano zrealizować taki zamysł i w obu przypadkach zakończyło się to klapą finansową. Próbowano to zrobić na trasie Hannower-Gądki koło Poznania, około 10 lat temu i powtórnie około 7 lat temu pomiędzy miejscowością w Holandii via Hannower a Gądkami. W Europie tylko w dwóch państwach ten system jest stosowany i dotyczy to Szwajcarii i Austrii. Nawet niezbyt zorientowany wie, że są to państwa o przewadze gór. Ta właśnie specyfika /góry i opady śniegu/ spowodowała realność takiego rozwiązania. Kto nawołuje do medialnie fajnie brzmiącego, ale technicznie i organizacyjnie awykonalnego rozwiązania jest delikatnie mówiąc szurnięty. Trzeba pamiętać o jednym, na torach muszą się znaleźć wszystkie samochody. I te w ruchu międzynarodowym i te w ruchu krajowym. Wynika to z dyrektywy transportowej Unii Europejskiej o równym traktowaniu przewoźników drogowych. Nie mówię już o kwestiach czysto technicznych, takich jak specjalne niskopodwoziowe platformy do przewozu samochodów oraz specjalne rampy, do za i wyładunku samochodów. W obecnej chwilii taka rampa jest jedna w Polsce w Gądkach pod Poznaniem. Nie chcę się rozpisywać o szczegółach technicznych i innych uwarunkowaniach, gdyż zajęło by to zbyt dużo miejsca. Aktualnie nie ma żadnych szans na wprowadzenie tego systemu. O wiele prostszy system typu roll on roll jest w Polsce praktycznie w powijakach i stosowany na niewielką skalę, głównie w Wielkopolsce.
Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Klęska Rospudy stała się faktem

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Nazwiska Żbikowski i Żbikowska przewijają się często na naszych stronach i są ściśle związane z naszymi firmami. Najlepiej odwiedzić tę stronę: Żbikowski aby zrozumieć dlaczego.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).